Partner w Biznesie Plus Szeroki zakres ochrony i ułatwienie podczas starania się o kredyt

Zapytaj o ofertę u agenta

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy bezpłatnie

Zamów rozmowę

Kompleksowe ubezpieczenie, które tworzysz sam

Partner w Biznesie Plus jest produktem, w którym możesz ubezpieczyć mienie i sprzęt elektroniczny od wszystkich ryzyk, kradzież z włamaniem i rabunek oraz odpowiedzialność cywilną. Dodatkowo masz do wyboru łącznie 42 klauzule dodatkowe, które pozwolą dopasować zakres ochrony do każdej skali i rodzaju działalności.

Zakres ochrony:

Partner w Biznesie Plus oferuje możliwość wyboru ubezpieczeń:

  • Wszystkich ryzyk zniszczenia lub uszkodzenia mienia (wariant KOMFORT) lub zdarzeń nazwanych (wariant PEŁNY STANDARD).
  • Kradzieży z włamaniem i rabunku.
  • Wszystkich ryzyk zniszczenia lub uszkodzenia sprzętu elektronicznego.
  • Odpowiedzialności cywilnej.

Dlaczego warto?

  • Sam decydujesz o wyborze ryzyk. Do wyboru masz 4 najważniejsze ryzyka (powyżej). Każde możesz kupić osobno lub wszystkie razem. To Ty decydujesz, jak chcesz chronić majątek swojej firmy.
  • Masz 42 klauzule dodatkowe do wyboru. 25 klauzul majątkowych oraz 17 klauzul dopasowanych do ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej pozwoli Ci na ochronę w zakresie, jakiego oczekujesz. Znajdziesz tutaj również klauzule brokerskie, takie jak ubezpieczenie kradzieży zwykłej czy sprzeniewierzenia pracowniczego.
  • Pokrywamy także koszty, na jakie możesz być narażony po powstałej szkodzie. Są to m. in. koszty poszukiwania przyczyn szkody, uprzątnięcia, utylizacji, niezbędnej obrony sądowej, powołania rzeczoznawców oraz te powstałe wskutek zmniejszenia rozmiaru szkody czy napraw prowizorycznych.
  • Ubezpieczamy telefony i nie wymagamy wykazu sprzętu. W ramach ubezpieczenia sprzętu elektronicznego możesz ubezpieczyć również telefony komórkowe czy aparaty fotograficzne. Nie stawiamy Ci wymogu wieku sprzętu – każde urządzenie ubezpieczymy w wartości odtworzeniowej. Nie wymagamy od Ciebie również wykazu sprzętu, jeżeli ubezpieczasz cały sprzęt elektroniczny.
  • Ułatwienia przy zaciąganiu kredytów. Łatwiej Ci będzie starać się o kredyt na Twoją firmę. Ubezpieczenie dopasowane jest do oczekiwań banków (dedykowana bezpłatna klauzula).
  • Możesz ubezpieczyć nieruchomości nawet jeżeli nie jesteś przedsiębiorcą. W ramach tego pakietu możesz również ubezpieczyć nieruchomości, które wynajmujesz, nawet jeżeli jesteś osobą fizyczną

Jest jeszcze wiele innych aspektów, na które warto zwrócić uwagę przy tym ubezpieczeniu, a o których warto porozmawiać z agentami w naszej sieci agencyjnej.

Prezentowana umowa to ubezpieczenie z Działu II załącznika do ustawy z dnia 11 września 2015 roku o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej („pozostałe ubezpieczenia osobowe i ubezpieczenia majątkowe”), którego stroną jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. (Towarzystwo). Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter informacyjny, przybliżający w sposób ogólny charakter oraz zakres ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia i załączniki do tego dokumentu, w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.

Dokumenty dostępne są powyżej oraz na stronie www.aviva.pl/dokumenty-dla-firm. Ponadto wszelkie informacje w powyższym zakresie można uzyskać dzwoniąc na infolinię Towarzystwa (tel. +48 22 557 44 44) oraz u agentów ubezpieczeniowych Towarzystwa.

Jesteś zainteresowany?

Znajdź placówkę lub agenta

Wyszukaj agenta lub placówkę w swojej okolicy. Jesteśmy w całej Polsce.

Szukaj

Zostaw kontakt, umówimy Cię z agentem

 Zostaw kontakt do siebie, a my umówmy Cię z agentem w Twojej okolicy w wygodnym dla Ciebie terminie.

Zamów rozmowę

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00

+48 22 557 44 44
zwiń / rozwiń