Partner w Biznesie Ubezpieczenie nie wymagające od Ciebie szacowania wartości Twojego majątku

Zapytaj o ofertę u agenta

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy bezpłatnie

Zamów rozmowę

Rewolucyjny program ubezpieczeń dla Twojej firmy

Partner w Biznesie to ubezpieczenie Twojego mienia od zdarzeń losowych, kradzieży z włamaniem i rabunku, Twojej odpowiedzialności cywilnej oraz śmierci w następstwie nieszczęśliwego wypadku. Rewolucyjna forma tego ubezpieczenia nie wymaga od Ciebie szacowania wartości Twojego majątku.

 

 

Zakres ochrony:

Ubezpieczenie Partner w Biznesie chroni przed następstwami:

 • Pożaru i innych zdarzeń losowych.
 • Kradzieży z włamaniem i rabunku.
 • Odpowiedzialności cywilnej (deliktowej oraz kontraktowej) .
 • Następstw nieszczęśliwych wypadków.

Na czym polega innowacyjność tego ubezpieczenia?

 • Prosty system ustalania sumy ubezpieczenia W skład twojego ubezpieczenia wchodzą 4 ubezpieczenia (wymienione powyżej).  Dla każdego z nich wybierasz tylko jedną sumę ubezpieczenia, która jest naszym limitem odpowiedzialności w stosunku do danego ryzyka.
 • Nie musisz szacować wartości swojego majątku Ustalony limit jest łączny dla całego mienia, które posiadasz lub które nabędziesz w przyszłości. Nie musisz już oceniać, ile warte są Twoje budynki, wyposażenie czy środki obrotowe.
 • Nie wymagamy papierków Nie wymagamy od Ciebie żadnych wykazów, spisów, formularzy – ubezpieczenie możesz zawrzeć w 5 minut.
 • Nie ograniczamy zakresu ubezpieczenia - Ubezpieczenie od pożaru i innych zdarzeń losowych chroni przed 18 zdarzeniami nazwanymi, również takimi jak grad, przepięcia, upadek drzew lub innych przedmiotów.
  - Ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku pokrywa również koszty naprawy uszkodzonych zabezpieczeń w przypadku włamania
  - Pokrywamy również koszty uprzątnięcia pozostałości po szkodzie, rozbiórki, demontażu, wywozu, składowania, utylizacji oraz poszukiwania przyczyn szkody.
  - W ramach Twojego ubezpieczenia OC pokryjemy dodatkowe koszty wynagrodzenia rzeczoznawców oraz niezbędnych kosztów obrony sądowej.
  Jednocześnie masz do wyboru 9 klauzul dodatkowych, takich jak ubezpieczenie ryzyka graffiti, rozmrożenia towarów, szyb od stłuczeń czy mienia podczas transportu.

Prezentowana umowa to ubezpieczenie z Działu II załącznika do ustawy z dnia 11 września 2015 roku o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej („pozostałe ubezpieczenia osobowe i ubezpieczenia majątkowe”), którego stroną jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. (Towarzystwo). Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter informacyjny, przybliżający w sposób ogólny charakter oraz zakres ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia i załączniki do tego dokumentu, w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.

Dokumenty dostępne są powyżej oraz na stronie www.aviva.pl/dokumenty-dla-firm. Ponadto wszelkie informacje w powyższym zakresie można uzyskać dzwoniąc na infolinię Towarzystwa (tel. +48 22 557 44 44) oraz u agentów ubezpieczeniowych Towarzystwa.

Jesteś zainteresowany?

Znajdź placówkę lub agenta

Wyszukaj agenta lub placówkę w swojej okolicy. Jesteśmy w całej Polsce.

Szukaj

Zostaw kontakt, umówimy Cię z agentem

 Zostaw kontakt do siebie, a my umówmy Cię z agentem w Twojej okolicy w wygodnym dla Ciebie terminie.

Zamów rozmowę

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00

+48 22 557 44 44
zwiń / rozwiń