Jak inwestować przez internet?

 Aby inwestować w fundusze Aviva Investors, nie musisz nawet wychodzić z domu! W Aviva Investors 24 inwestujesz bez opłat manipulacyjnych i administracyjnych.

Jeżeli jesteś już Uczestnikiem funduszy inwestycyjnych Aviva Investors, zachęcamy Cię do korzstania z usług Serwisu Transakcyjo-Informacyjego (STI).

Serwis Transakcyjno-Informacyjny (STI) umożliwia:
Jeżeli jesteś już Uczestnikiem funduszy inwestycyjnych Aviva Investors, zachęcamy Cię do korzstania z usług Serwisu Transakcyjo-Informacyjego (STI). Wystarczy, że na stronie , zarejestrujesz się w sekcji Fundusze Inwestycyjne:

Uczestnctwa w funduszu;

Aby rozpocząć korzystanie z usług Serwisu Transakcyjno-Informacyjnego należy wypełnić wniosek dostępny w sekcji Logowanie na stronie internetowej www.avivainvestors.pl.
Po pomyślnym wypełnieniu wniosku, na wskazany przez Ciebie adres korespondencyjny, prześlemy następujące dokumenty:

W załączonej kopercie zwrotnej prosimy abyś odesłał:

Po otrzymaniu kompletu dokumentów, na wskazany przez Ciebie adres mailowy prześlemy link aktywacyjny który umożliwi korzystanie z serwisu. W tym samym czasie, drogą pocztową prześlemy listę kodów jednorazowych koniecznych przy składaniu zleceń i dyspozycji.

UWAGA! Zamień papierowe kody jednorazowe na kody SMS! Dowiedz się więcej »

Aby zalogować się po raz pierwszy, kliknij na otrzymany link aktywacyjny. Następnie podaj swój identyfikator i hasło oraz pierwszy kod z listy kodów jednorazowych przesłanych pocztą. Proszę sprawdzić czy posiadany numer listy kodów jednorazowych jest zgodny ze wskazanym przy logowaniu. Po zalogowaniu możesz bez przeszkód dokonywać transakcji za pośrednictwem Internetu.

zwiń / rozwiń

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku
do piątku w godzinach 9:00-20:00.

22 557 44 44

Zostaw kontakt
oddzwonimy

Skontaktujemy się z Tobą bezpłatnie w wybranym przez Ciebie czasie.

Zamów rozmowę

Porozmawiaj
o inwestowaniu online

Wirtualny Oddział czynny od
poniedziałku do piątku g. 9:00-20:00.
dowiedz się więcej

Połącz

Znajdź agenta
lub placówkę

Wyszukaj agenta lub placówkę w swojej okolicy. Jesteśmy w całej Polsce.

Znajdź